Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Lietuvos apeliacinis teismas
lt
En

Paslaugos

Lietuvos apeliacinis teismas teikia šias paslaugas:

  • dokumentų kopijų išdavimas;
  • informacijos teikimas;
  • kita.

Asmuo, pageidaujantis susipažinti su išnagrinėtos bylos medžiaga, savo prašyme privalo nurodyti, jog įsipareigoja laikytis teisės aktų, kuriais reglamentuojamas asmens duomenų tvarkymas ir apsauga, reikalavimų, neatskleisti susipažinimo su išnagrinėtos bylos medžiaga metu gautų asmens duomenų trečiajai šaliai, išskyrus įstatymuose nustatytus atvejus, ir nenaudoti jų su susipažinimo interesu nesuderinamais tikslais. Asmens duomenų tvarkymas teisme.

Susipažinimo su Lietuvos apeliaciniame teisme esančiomis neišnagrinėtomis bylomis ir jose esančių dokumentų kopijų darymo bei išdavimo tvarkos aprašas

Ikiteisminio tyrimo įstaigose, prokuratūrose ir teismuose esančių baudžiamųjų bylų ir jose esančių dokumentų kopijų, teismuose esančių administracinių, civilinių bylų ir jose esančių dokumentų kopijų įkainių nustatymo ir mokėjimo už bylos medžiagos kopijas tvarkos aprašas

INFORMUOJAME, kad nuo 2017 m. gegužės 2 d. Lietuvos apeliaciniame teisme negalima atsiskaityti grynaisiais pinigais už teikiamas dokumentų kopijavimo paslaugas. Ši paslauga teikiama tik atlikus mokėjimo nurodymą į Lietuvos apeliacinio teismo sąskaitą Nr. LT354010051003603898, esančią AB Luminor banke. 

Teismo bendrasis tel. 8 70 663 685, faks. 8 70 663 060

El. paštas apeliacinis@apeliacinis.lt

Informacija apie nagrinėjamas arba išnagrinėtas bylas teikiama tel. 8 70 663 685

Informacija žiniasklaidai: dėl civilinių bylų galite kreiptis į Civilinių bylų skyriaus pirmininko patarėją Gabrielę Monstvilaitętel. (8 70) 662 734, el. p. gabriele.monstvilaite@apeliacinis.lt; dėl baudžiamųjų bylų – Teismų praktikos skyriaus vadovę Laurą Mickevičiūtę, tel. (8 70) 662 722, el. p. laura.mickeviciute@apeliacinis.lt.

Asmenys teisme aptarnaujami pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val., penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.

Dokumentai priimami 303 kab., 3 aukšte (įėjimas iš Gedimino pr.).

Dokumentai taip pat priimami kiekvieną darbo dieną papildomu laiku nuo 7.30 iki 8.00 val. Dokumentų priėmimo kabinete, 1 aukšte (įėjimas iš Gedimino pr.).

 

Priėmimas pas Teismo pirmininką, skyrių pirmininkus:

Teismo pirmininkas, Baudžiamųjų bylų ir Civilinių bylų skyrių pirmininkai pagal kompetenciją asmenis įprastai priima pirmą mėnesio trečiadienį nuo 10.00 iki 12.00 val. pagal referento iš anksto užregistruotų asmenų sąrašą. Asmuo, norintis, kad jį priimtų Teismo pirmininkas, Baudžiamųjų bylų ar Civilinių bylų skyrių pirmininkai, privalo registruotis žodžiu (atvykus arba telefonu) arba raštu (atsiųsti raštą paštu, faksu, elektroniniu būdu). Kai asmuo registruojasi žodžiu, referentas išsiaiškina, kokiu klausimu norima kalbėtis.

Į priėmimus galima iš anksto registruotis tel. (8 70) 663 685, el. p. apeliacinis @ apeliacinis.lt ar asmeniškai atvykus į Lietuvos apeliacinį teismą (307 kab., Gedimino pr. 40, Vilnius).