Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Lietuvos apeliacinis teismas
lt
En

Viešas nuotolinis teismo posėdis

Informacija atnaujinta 2022-07-27 16:29:35

Visuomenės ir žiniasklaidos atstovai, pageidaujantys stebėti viešą nuotolinį teismo posėdį (prisijungus prie vaizdo konferencijos), apie tai turi informuoti Teismą paprastai likus bent 3 (trims) darbo dienoms iki teismo posėdžio datos (išskyrus atvejus, kai apie teismo posėdžio datą viešai paskelbiama likus trumpesniam terminui), pateikdami Teismui prašymą.

Teismui pateikiamo prašymo formą rasite paspaudę šią nuorodą  arba gausite popierinę prašymo formą atvykę į Teismą.

Užpildę prašymą jį galite pateikti:

1. Tiesiogiai Viešoje tvarkaraščių paieškoje, jei joje nurodyta, kad posėdis yra „Nuotolinis“. Norint užpildyti prašymą, tereikia paspausti aktyvią nuorodą „Registruotis“ ir nurodyti prašomus duomenis.
2. El. paštu venta.valcackiene@apeliacinis.lt .
3. Naudojantis Lietuvos teismų informacinės sistemos (LITEKO) Viešųjų elektroninių paslaugų posistemiu (jei turite susikūrę savo paskyrą).
4. Pristačius (pateikus) Teismui užpildytą popierinę formą.

Pateikdami prašymą Jūs įsipareigojate gerbti kitų asmenų teisę į privatų gyvenimą bei laikytis teisės aktų, reglamentuojančių asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą, reikalavimų ir neatskleisti teismo posėdžio metu sužinotų asmens duomenų trečiajai šaliai.

Primename, kad draudžiama teismo posėdį filmuoti, fotografuoti, daryti jo garso ar vaizdo įrašus, transliuoti posėdį ir naudoti kitas technines priemones duomenų fiksavimui.

Kilus klausimų dėl viešo nuotolinio teismo posėdžio stebėjimo, prašome kreiptis į teismo atstovę Ventą Valčackienę, el. p. venta.valcackiene@apeliacinis.lt , mob. 8 675 47 477.

Daugiau apie nuotolinį teismo posėdį galite sužinoti čia