Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Lietuvos apeliacinis teismas
lt
En

Veiklos apžvalgos

Demokratinėje teisinėje valstybėje teismas yra vienas iš valstybės demokratijos atributų ir neišvengiama būtinybė, liudijanti pagarbą žmogaus teisėms ir šiuolaikinėms vertybėms. Kasdieniu darbu mes siekiame būti nepriklausomos, nešališkos, atsakingos, kompetentingos, efektyviai dirbančios, gerbiančios visuomenę, teisę ir valstybę teismų sistemos dalimi. Norime tikėti, kad prisidedame prie teisinės valstybės ir pilietinės visuomenės teisinės sąmonės stiprinimo ir teisių gynimo.


Vykdydamas šią savo priedermę, Lietuvos apeliacinis teismas kasmet visuomenės dėmesiui pateikia veiklos ataskaitas. Jose apžvelgiama teismo struktūra, pateikiama informacija apie teisme dirbančius teisėjus bei teismo personalą, apžvelgiamos teisme per metus išnagrinėtos baudžiamosios ir civilinės bylos, apygardų teismų veiklos aspektai, dėl kurių buvo gauti skundai ir vykdoma administracinė priežiūra, taip pat supažindinama su kita teismo bei jo darbuotojų veikla. 


Pateikdami Lietuvos apeliacinio teismo veiklos pranešimus, siekiame realizuoti Lietuvos Respublikos Konstitucijoje garantuojamą ir saugomą visuomenės teisę būti informuotai.

 

2018 metų veiklos apžvalga

2017 metų veiklos apžvalga

2016 metų veiklos apžvalga

2015 metų veiklos apžvalga
2014 metų veiklos apžvalga
2013 metų veiklos apžvalga

2012 metų veiklos apžvalga

2011 metų veiklos apžvalga

2010 metų veiklos apžvalga

2009 metų veiklos apžvalga